W 2022 roku ukończyłem studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie. Pracuję jako internista psów i kotów, wspierając pacjentów zarówno w codziennych problemach zdrowotnych jak i nagłych sytuacjach. Posiadam doświadczenie z
Lek. wet. Andrzej Kozielec
Właściciel i kierownik lecznicy