W 2022 roku ukończyłem studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie. Pracuję jako internista psów i kotów, wspierając pacjentów zarówno w codziennych problemach zdrowotnych jak i nagłych sytuacjach. Posiadam doświadczenie z
Lek. wet. spec. chir. Piotr Pindel
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ukończył specjalizację z chirurgii.
Doświadczenie zdobywał we wrocławskich i warszawskich lecznicach.
W naszej klinice konsultuje przypadki okulistyczne i stomatologiczne. Przyjmuje we wtorki środy i piątki.
Prywatnie amator wypraw off road oraz wędkarstwa.