Studentka 5 roku Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Od końca pierwszego roku studiów związana z pracą w przychodniach oraz klinikach. Koordynatorka projektu Cena YoungVet dla rocznika 2023. Stale poszerza swoją widzę jako członek Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Małych Zwierząt oraz uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach.
W 2022 roku ukończyłem studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie. Pracuję jako internista psów i kotów, wspierając pacjentów zarówno w codziennych problemach zdrowotnych jak i nagłych sytuacjach. Posiadam doświadczenie z
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Już w trakcie studiów zdobywała doświadczenie w kraju i zagranicą, w lecznicach i klinikach całodobowych. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach i
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2025 roku. Już od początku studiów aktywnie zdobywała doświadczenie w lecznicach weterynaryjnych. Uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach, szczególnie z zakresu chorób wewnętrznych
Od dziecka związana ze światem zwierząt – w jej rodzinnym domu zawsze były koty i psy. Pasjonatka jeździectwa, od wielu lat czynnie zaangażowana w tę dziedzinę jako certyfikowany instruktor, hipoterapeuta
Zwierzętami zajmuje się od najmłodszych lat. Szczególnie bliskie są jej koty i to z nimi związała swoje życie. Jest kocią behawiorystką, najbliższe jej sercu są koty lękliwe i agresywne. Weganka
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Rolniczego w Grodnie (2014). Po nostryfikacji dyplomu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2016 roku, rozpoczął profesjonalną ścieżkę kariery w Polsce, współpracując z
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywała w przychodniach oraz klinikach całodobowych we Wrocławiu, Warszawie oraz Bydgoszczy. Stale podwyższa swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach oraz szkoleniach
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ukończył specjalizację z chirurgii. Doświadczenie zdobywał we wrocławskich i warszawskich lecznicach. W naszej klinice konsultuje przypadki okulistyczne i stomatologiczne. Przyjmuje we wtorki