Lekarze

1606944_448388418623889_1161095370_n

 

 

lek. wet. Andrzej Kozielec 

właściciel i kierownik lecznicy

         interna/chirurgia

 

 

 

 

lek. wet. Piotr Kowalczyk

        ortopedia ( zabiegi/konsultacje)

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.
Członek ESVOT (European Society of Veterinary Orthopaedics and Traumatology – Europejskiego Stowarzyszenia Ortopedów i Traumatologów Weterynaryjnych), AOVET (Arbeitsgemeinschaft für Osteosynthesefragen – międzynarodowe Stowarzyszenie ortopedów weterynaryjnych na rzecz leczenia złamań) oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedów i Traumatologów Weterynaryjnych (PTOiTW). Pan doktor regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach i kongresach o tematyce chirurgiczno-ortopedycznej, ukończył prestiżowy kurs artroskopii małych zwierząt na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu w Ghent, w Belgii (poziom podstawowy oraz zaawansowany) oraz liczne kursy organizowane przez ESAVS.
Autor wielu publikacji i doniesień naukowych z zakresu chirurgii weterynaryjnej, ortopedii oraz medycyny regeneracyjnej w Polsce i na kongresach międzynarodowych (m.in. ESVOT). Wykładowca na wielu kongresach w Polsce i za granicą.

 

lek. wet. Marcin Pardecki

stomatologia – zabiegi/ konsultacje 

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od 3. roku studiów aktywnie związany z Warszawskimi lecznicami. Uczestnik wielu kursów, warsztatów i konferencji z zakresu stomatologii weterynaryjnej. Ukończył trzystopniowy Program Edukacyjny Sekcji Stomatologii Weterynaryjnej PSLMZ, akredytowany przez Uniwersytet Luksemburski. Poza stomatologią pasjonat anestezjologii weterynaryjnej. Posiada duże doświadczenie w zakresie znieczuleń pacjentów do skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii miękkiej oraz ortopedii. W naszej lecznicy Pan doktor konsultuje pacjentów z problemami dotyczącymi jamy ustnej oraz przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii i chirurgii szczękowej.  Szczęśliwy posiadacz buldoga francuskiego, dwóch yorków oraz dwóch kotów.

 

 

 

lek. wet. Zbigniew Żandarowski  

                 interna, cytologia

Od najmłodszych lat chciał zostać lekarzem weterynarii, dlatego już po szkole podstawowej rozpoczął naukę w technikum weterynaryjnym, które ukończył w 2002. Kolejnym etapem było 11 semestrów nauki na warszawskiej SGGW, w czasie których pracował jako technik w warszawskich przychodniach weterynaryjnych.
Studia ukończył w 2008 roku i od tamtej pory nieprzerwanie pracuje jako lekarz. Lubiany przez pacjentów i ich właścicieli, zajmuje się interną.Stale poszerza swoją wiedzę teoretyczną, aby jak najskuteczniej pomagać swoim podopiecznym.
Prywatnie uwielbia chodzić z lornetką i podglądać ptaki. Ogólnie jest osobą usportowioną i czynnie spędzającą czas (pływanie, koszykówka, rower, żeglarstwo)

 

 

 

 

lek. wet. Małgorzata Śliwka

                     interna

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Praktykę rozpoczęła  w czasie studiów weterynaryjnych pracując jako technik weterynarii. Posiada doświadczenie zdobyte w wielu warszawskich lecznicach, w Blue Cross Animal Hospital Victoria w Londynie oraz w Center of Hope Veterinary Hospital w Rumunii. Pomagała w schroniskach i terenowych akcjach kastracji, wspierając walkę z bezdomnością zwierząt. Uczestniczka licznych konferencji weterynaryjnych i szkoleń m.in. z ultrasonografii i endokrynologii.  Głównym obszarem jej zainteresowań są choroby zakaźne i diagnostyka obrazowa. Miłośniczka kotów, jest szczęśliwą właścicielką znalezionej kotki o imieniu Hela.

 

 

 

 

 

lek. wet. Magdalena Cepielik       

        anestezjologia/ interna

Absolwentka  wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Po zakończeniu stażu zawodowego  podjęła pracę w jednej z Warszawskich Klinik Całodobowych, gdzie zdobywała cenne doświadczenie w leczeniu stanów nagłych i intensywnej terapii. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu interny. Uczestniczka wielu kursów, warsztatów i konferencji z zakresu anestezjologii i terapii bólu. W trakcie odbywania szkolenia w Międzynarodowej Szkole Anestezjologii Weterynaryjnej  Vasta. W naszej lecznicy zajmuje się  opieką anestezjologiczną nad pacjentami podczas zabiegów, leczeniem bólu oraz przyjmuje internistycznie. Prywatnie właścicielka  buldoga francuskiego o imieniu Jack.

 

 

 

 

 

tywon

 

lek. wet. Małgorzata Tywoniuk 

echo serca/ konsultacje kardiologiczne

Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie w 2005 roku. Odbyła staż w Londynie w dwóch klinikach: The Village Animal Hospital in Caterham oraz The Blue Cross UK Animal Welfare Charity. Pani Doktor jest specjalistą radiologiem . W naszej lecznicy zajmuje się pacjentami kardiologicznymi,-wykonuje badania EKG oraz echo serca. Ukończyła specjalistyczne kursy z kardiologii w European School for Advanced Veterinary Studies ESAVS Luxemburg: Uczestniczy w licznych warsztatach oraz sympozjach kardiologicznych. Jej pasją są psy brachycefaliczne tzw. z płaskimi mordkami ( buldożki francuskie , buldogi angielskie , boksery , mopsy etc.) . Pani doktor specjalizuje się w diagnozowaniu i właściwym kwalifikowaniu problemów występujących u tych ras , dodatkowo jak mało kto rozumie potrzeby brachycefalików, ponieważ sama  jest właścicielką buldożka francuskiego.

 

 

dr n. wet. Izabella Jońska

           USG/ radiologia

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Radiologią zainteresowała się jeszcze na studiach, a po ich ukończeniu rozpoczęła naukę i pracę w ówczesnym Zakładzie Chirurgii SGGW. Ukończyła dzienne studia doktoranckie na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk weterynaryjnych z ultrasonografii stawów biodrowych u szczeniąt. Wieloletni pracownik Katedry Chorób Małych Zwierząt i Kliniki SGGW w Warszawie na stanowisku radiologa w Pracowni RTG, USG i CT. Od lat spełnia się także w pracy naukowo- dydaktycznej kształcąc studentów weterynarii SGGW z przedmiotu radiodiagnostyka małych zwierząt. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z dziedziny radiologii i ultrasonografii.

 

 

lek. wet. Piotr Pindel

okulistyka

 

 

 

 

 

 

Godziny otwarcia: Pon. – Pt: 8:00 – 21:00, Sob. – Niedz.: 08:00 – 18:00  Telefon:22 851 4142