Lekarze

lek. wet. Andrzej Kozielec, właściciel i kierownik lecznicy

1606944_448388418623889_1161095370_n

 

lek. wet. Zbigniew Żandarowski 

Od najmłodszych lat chciał zostać lekarzem weterynarii, dlatego już po szkole podstawowej rozpoczął naukę w technikum weterynaryjnym, które ukończył w 2002. Kolejnym etapem było 11 semestrów nauki na warszawskiej SGGW, w czasie których pracował jako technik w warszawskich przychodniach weterynaryjnych.
Studia ukończył w 2008 roku i od tamtej pory nieprzerwanie pracuje jako lekarz. Lubiany przez pacjentów i ich właścicieli, zajmuje się interną.Stale poszerza swoją wiedzę teoretyczną, aby jak najskuteczniej pomagać swoim podopiecznym.
Prywatnie uwielbia chodzić z lornetką i podglądać ptaki. Ogólnie jest osobą usportowioną i czynnie spędzającą czas (pływanie, koszykówka, rower, żeglarstwo).
Jest właścicielem psa Trufli, która tak jak on uwielbia ruch i długie spacery.

 

z_Zbyszek-2d

lek. wet. Aleksandra Talma 

Ukończyła Szkołe Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2014 roku. Odbyła staż w Lecznicy całodobowej w Wrszawie, gdzie przez prawie 3 lata pracowała jako internista, lekarz szpitalny oraz na dyżurach nocnych. Pani Doktor specjalizuje się w anestezjologii . W naszej lecznicy zajmuje się pacjentami podczas zabiegów chirurgicznych. Ukończyła liczne specjalistyczne kursy z anestezjologii. Uczestniczy w rozmaitych warsztatach i sympozjach związanych z tą dziedziną. Jest członkiem VASTY- miedzynarodowej organizacji anestezjologicznej z siedzibą w Zurichu. Prywatnie jej prawdziwą pasją są konie. Jest właścicielką dwóch kotów- Jaskra i Sheperda.

17690284_1397004023697837_1353154653_n

 

 

lek. wet Małgorzata Tywoniuk 

Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie w 2005 roku. Odbyła staż w Londynie w dwóch klinikach: The Village Animal Hospital in Caterham oraz The Blue Cross UK Animal Welfare Charity. Pani Doktor jest specjalistą radiologiem . W naszej lecznicy zajmuje się pacjentami kardiologicznymi,-wykonuje badania EKG oraz echo serca. Ukończyła specjalistyczne kursy z kardiologii w European School for Advanced Veterinary Studies ESAVS Luxemburg: Uczestniczy w licznych warsztatach oraz sympozjach kardiologicznych. Jej pasją są psy brachycefaliczne tzw. z płaskimi mordkami ( buldożki francuskie , buldogi angielskie , boksery , mopsy etc.) . Pani doktor specjalizuje się w diagnozowaniu i właściwym kwalifikowaniu problemów występujących u tych ras , dodatkowo jak mało kto rozumie potrzeby brachycefalików oraz ich właścicieli ponieważ sama też jest właścicielka buldożka francuskiego.

tywon

 

 

lek. wet. Mateusz Kopacz

Ukończył Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2017 roku. Od pierwszych lat studiów pracował w Warszawskich lecznicach, jako technik weterynarii. U nas w lecznicy, na razie jest na stażu lekarskim. Jego głównymi zainteresowaniami są: chirurgia weterynaryjna, stomatologia i kardiologia. Jest wielbicielem psów, ale jak to w życiu bywa, ma kota…

 

 

 

lek. wet. Przemysław Łuczak

zajmuje się chorobami zwierząt egzotycznych i futerkowych. Absolwent Wydziału Medycyny weterynaryjnej w Olsztynie. Podczas studiów, jako prezydent IVSA Olsztyn zajmował się organizacją wielu konferencji dotyczących różnych zagadnień weterynaryjnych. Prowadził ćwiczenia z hodowli gadów na rodzimym wydziale, a także prowadził wiele prelekcji i wykładów z hodowli i utrzymania zwierząt egzotycznych w Polsce. Odbywał praktyki w ogrodach zoologicznych w Warszawie, Gdańsku i licznych lecznicach weterynaryjnych w kraju. Interesuje się historią antyczną i grafiką. Przyszłość zawodową wiąże ze zwierzętami egzotycznymi, dla których to właśnie wybrał kierunek kształcenia. Obecnie w trakcie specjalizacji z chorób zwierząt nieudomowionych. Lubi dobre książki (nie tylko weterynaryjne) i sporty walki.

Weterynarz Przemysław Łuczak

Zakres świadczonych usług (bezkręgowce, płazy, gady, gryzonie, zajęczaki, inne ssaki egzotyczne):

 • wykonywanie i interpretacja badań klinicznych (w tym badania stomatologicznego u gryzoni i
  zajęczaków) zwierząt egzotycznych
 • wykonanie i/lub interpretacja badań morfologicznych krwi, koproskopowych zwierząt
  egzotycznych (rozmaz bezpośredni, flotacja)
 • diagnostyka obrazowa (RTG) zwierząt egzotycznych
 • przygotowywanie zaleceń / monitorowanie pacjentów kwalifikujących się na hospitalizacje
 • opracowywanie planów profilaktycznych
 • opieka nad hodowlami zwierząt egzotycznych
 • podstawowe zabiegi chirurgiczne

 

 

 

Godziny otwarcia: Pon. – Pt: 8:00 – 21:00, Sob. – Niedz.: 10:00 – 18:00  Telefon:22 851 4142