Lekarze

1606944_448388418623889_1161095370_n

 

 

lek. wet. Andrzej Kozielec 

właściciel i kierownik lecznicy

         interna/chirurgia

 

 

 

 

lek. wet. Piotr Kowalczyk

        ortopedia ( zabiegi/konsultacje)

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.
Członek ESVOT (European Society of Veterinary Orthopaedics and Traumatology – Europejskiego Stowarzyszenia Ortopedów i Traumatologów Weterynaryjnych), AOVET (Arbeitsgemeinschaft für Osteosynthesefragen – międzynarodowe Stowarzyszenie ortopedów weterynaryjnych na rzecz leczenia złamań) oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedów i Traumatologów Weterynaryjnych (PTOiTW). Pan doktor regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach i kongresach o tematyce chirurgiczno-ortopedycznej, ukończył prestiżowy kurs artroskopii małych zwierząt na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu w Ghent, w Belgii (poziom podstawowy oraz zaawansowany) oraz liczne kursy organizowane przez ESAVS.
Autor wielu publikacji i doniesień naukowych z zakresu chirurgii weterynaryjnej, ortopedii oraz medycyny regeneracyjnej w Polsce i na kongresach międzynarodowych (m.in. ESVOT). Wykładowca na wielu kongresach w Polsce i za granicą.

 

 

 

lek. wet. Zbigniew Żandarowski  

                 interna, cytologia

Od najmłodszych lat chciał zostać lekarzem weterynarii, dlatego już po szkole podstawowej rozpoczął naukę w technikum weterynaryjnym, które ukończył w 2002. Kolejnym etapem było 11 semestrów nauki na warszawskiej SGGW, w czasie których pracował jako technik w warszawskich przychodniach weterynaryjnych.
Studia ukończył w 2008 roku i od tamtej pory nieprzerwanie pracuje jako lekarz. Lubiany przez pacjentów i ich właścicieli, zajmuje się interną.Stale poszerza swoją wiedzę teoretyczną, aby jak najskuteczniej pomagać swoim podopiecznym.
Prywatnie uwielbia chodzić z lornetką i podglądać ptaki. Ogólnie jest osobą usportowioną i czynnie spędzającą czas (pływanie, koszykówka, rower, żeglarstwo)

 

 

 

 

lek. wet. Małgorzata Śliwka

                     interna

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Praktykę rozpoczęła  w czasie studiów weterynaryjnych pracując jako technik weterynarii. Posiada doświadczenie zdobyte w wielu warszawskich lecznicach, w Blue Cross Animal Hospital Victoria w Londynie oraz w Center of Hope Veterinary Hospital w Rumunii. Pomagała w schroniskach i terenowych akcjach kastracji, wspierając walkę z bezdomnością zwierząt. Uczestniczka licznych konferencji weterynaryjnych i szkoleń m.in. z ultrasonografii i endokrynologii.  Głównym obszarem jej zainteresowań są choroby zakaźne i diagnostyka obrazowa. Miłośniczka kotów, jest szczęśliwą właścicielką znalezionej kotki o imieniu Hela.

 

 

 

 

 

lek. wet. Magdalena Cepielik       

        anestezjologia/ interna

Absolwentka  wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Po zakończeniu stażu zawodowego  podjęła pracę w jednej z Warszawskich Klinik Całodobowych, gdzie zdobywała cenne doświadczenie w leczeniu stanów nagłych i intensywnej terapii. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu interny. Uczestniczka wielu kursów, warsztatów i konferencji z zakresu anestezjologii i terapii bólu. W trakcie odbywania szkolenia w Międzynarodowej Szkole Anestezjologii Weterynaryjnej  Vasta. W naszej lecznicy zajmuje się  opieką anestezjologiczną nad pacjentami podczas zabiegów, leczeniem bólu oraz przyjmuje internistycznie. Prywatnie właścicielka  buldoga francuskiego o imieniu Jack.

 

 

 

 

 

tywon

 

lek. wet. Małgorzata Tywoniuk 

echo serca/ konsultacje kardiologiczne

Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie w 2005 roku. Odbyła staż w Londynie w dwóch klinikach: The Village Animal Hospital in Caterham oraz The Blue Cross UK Animal Welfare Charity. Pani Doktor jest specjalistą radiologiem . W naszej lecznicy zajmuje się pacjentami kardiologicznymi,-wykonuje badania EKG oraz echo serca. Ukończyła specjalistyczne kursy z kardiologii w European School for Advanced Veterinary Studies ESAVS Luxemburg: Uczestniczy w licznych warsztatach oraz sympozjach kardiologicznych. Jej pasją są psy brachycefaliczne tzw. z płaskimi mordkami ( buldożki francuskie , buldogi angielskie , boksery , mopsy etc.) . Pani doktor specjalizuje się w diagnozowaniu i właściwym kwalifikowaniu problemów występujących u tych ras , dodatkowo jak mało kto rozumie potrzeby brachycefalików, ponieważ sama  jest właścicielką buldożka francuskiego.

 

 

dr n. wet. Izabella Jońska

           USG/ radiologia

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Radiologią zainteresowała się jeszcze na studiach, a po ich ukończeniu rozpoczęła naukę i pracę w ówczesnym Zakładzie Chirurgii SGGW. Ukończyła dzienne studia doktoranckie na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk weterynaryjnych z ultrasonografii stawów biodrowych u szczeniąt. Wieloletni pracownik Katedry Chorób Małych Zwierząt i Kliniki SGGW w Warszawie na stanowisku radiologa w Pracowni RTG, USG i CT. Od lat spełnia się także w pracy naukowo- dydaktycznej kształcąc studentów weterynarii SGGW z przedmiotu radiodiagnostyka małych zwierząt. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z dziedziny radiologii i ultrasonografii.

 

lek. wet. Marcin Pardecki

stomatologia – zabiegi/ konsultacje 

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od 3. roku studiów aktywnie związany z Warszawskimi lecznicami. Uczestnik wielu kursów, warsztatów i konferencji z zakresu stomatologii weterynaryjnej. Ukończył trzystopniowy Program Edukacyjny Sekcji Stomatologii Weterynaryjnej PSLMZ, akredytowany przez Uniwersytet Luksemburski. Poza stomatologią pasjonat anestezjologii weterynaryjnej. Posiada duże doświadczenie w zakresie znieczuleń pacjentów do skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii miękkiej oraz ortopedii. W naszej lecznicy Pan doktor konsultuje pacjentów z problemami dotyczącymi jamy ustnej oraz przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii i chirurgii szczękowej.  Szczęśliwy posiadacz buldoga francuskiego, dwóch yorków oraz dwóch kotów.

 

 

 

 

 

 

 

lek. wet. Piotr Pindel

okulistyka

 

 

 

 

 

 

Godziny otwarcia: Pon. – Pt: 8:00 – 21:00, Sob. – Niedz.: 08:00 – 18:00  Telefon:22 851 4142